Terminale płatnicze – wprowadź nowoczesne rozwiązania za 0 zł!

Polska Bezgotówkowa to program, w ramach którego przyznawane są darmowe terminale płatnicze. Jesteś właścicielem firmy? Nie przegap okazji! Wprowadź do swojego przedsiębiorstwa nowe rozwiązania! Jaki terminal płatniczy wybrać?

Terminale płatnicze POS to urządzenia, bez których nie sposób dziś mówić o przedsiębiorstwie. Narzędzia płatnicze niezbędne są wszędzie tam, gdzie przyjmowana jest płatność – czyli w każdym sklepie, na targu, bazarze, w salonie fryzjerskim, kosmetycznym, rehabilitacyjnym, w firmie transportowej, remontowo-budowlanej czy w warsztacie samochodowym.

Polscy klienci upodobali sobie płatności bezgotówkowe, zwłaszcza zbliżeniowe. Okazuje się, że w naszym kraju wydano do tej pory blisko 40 mln kart płatniczych. Posiadaczem „plastikowych pieniędzy” jest więc – statystycznie rzecz biorąc – każdy Polak.

Niestety, w kraju o tak dużej popularności nowoczesnych metod płatności, wciąż brakuje terminali płatniczych POS. Okazuje się, że nie każdy właściciel firmy decyduje się na instalację urządzenia, np. z obawy przed ponoszeniem kosztów za instalację czy obsługę terminali.

Przedsiębiorca oferujący „płatności tylko gotówką” naraża się jednak na mniejsze przychody. Co więcej, traci na tym także wizerunek jego firmy. Zdaniem konsumentów, firma nie oferująca płatności bezgotówkowych nie jest przyjazna klientom, a tym bardziej – nowoczesna.

Co to znaczy Polska Bezgotówkowa?

Potrzeby klientów dostrzega fundacja Polska Bezgotówkowa. Dzięki niej, do przedsiębiorców trafiają terminale za 0 zł, za które właściciele firm przez 12 miesięcy nie ponoszą żadnych kosztów – między innymi instalacji czy prowizji od transakcji.

By wziąć udział w programie należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać odpowiednie, dostosowane do potrzeb firmy terminale płatnicze, uzupełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Po zakwalifikowaniu kurier dostarcza terminale pod wskazany w zgłoszeniu adres.

Który terminal płatniczy wybrać?

Oferta Polski Bezgotówkowej obejmuje terminale stacjonarne i mobilne. Urządzenia stacjonarne są niezawodne i sprawdzają się przy punktach kasowych, czyli tam, gdzie klienci dokonują płatności. Terminale mobilne świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z płatnością trzeba dotrzeć do klienta, czyli np. w restauracjach, taksówkach czy firmach świadczących swoje usługi sezonowo.

Jak obsługiwać terminal płatniczy? Urządzenia są lekkie, poręczne i intuicyjne w obsłudze. Ponadto, uczestnicy programu mają zapewnione wsparcie techniczne przez cały czas trwania programu. Chcesz wziąć udział w Polsce Bezgotówkowej? Wejdź na https://bezgotowki.pl/o-programie/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *