Jak zorganizować stoisko promocyjne firmy, aby przyciągnąć klientów?

Rozwój technologii i mobilności sprawia, że coraz częściej targi stają się wydarzeniem o bardzo dużej wadze. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu możesz znacznie wyprzedzić konkurencję!

Stworzyć przestrzeń

Gdy przystępujesz do tworzenia swojego stoiska musisz pamiętać, że podstawową zasadą jest oryginalność. Jeśli to Twoje pierwsze podejście do tego typu przedsięwzięcia koniecznie sprawdź nagrania z poprzednich edycji, albo podobnych wydarzeń branżowych i spróbuj stworzyć stoisko, które znacząco odróżniać się będzie na tle innych. W ten sposób szybko zyskasz uwagę Klientów.

Warto zadbać nie tylko o odpowiednią oprawę, ale także o kształt stoiska i swój strój. Nie pozwól utonąć sobie wśród innych podobnie ubranych przedstawicieli środowisk branżowych: wyróżniaj się! Dobrym zabiegiem jest także ustawienie kilku banerów lub innych form promocji, które nakierowywać będą na Twoje stoisko – w ten ułatwisz klientom odnalezienie Cię.

Wizualne show

Musisz wiedzieć, że targi to przede wszystkim strefa konsumpcji wizualnej – by zwiększyć swoje szanse powinieneś zwrócić więc uwagę na wszystko co może w te kwestii pomóc.

Nie ograniczaj więc jakichkolwiek możliwych elementów promocyjnych, bo te mogą i powinny pojawić się niemal wszędzie: na plakatach, pod postacią hologramów, gadżetów, na ulotkach, ekranach LCD i w pakietach informacyjnych. Zachęcaj swoich Klientów barwnymi spotami, dobrze rozplanowanymi detalami, perswaduj logo swojej firmy w każdym możliwym miejscu, ale staraj się nie być przy tym nachalnym. Niech twoje reklamy mówią same za siebie.

Zamawiając plakaty, ulotki czy nadruki na elementy wizualne stoiska warto zadbać też o dodanie elementów graficznych dostosowanych do urządzeń mobilnych. Śmiało możesz umieści na ulotkach i plakatach kody QR odnoszące do Twojej witryny internetowej. Możesz też spróbować dodać do swoich haseł promocyjnych odpowiedni hashtag, którym Klienci będą mogli oznaczać np. zdjęcia twoich produktów w sieci.

Poszukaj więcej inspiracji wśród naszych produktów na stronie https://adlove.pl/pl/ – znajdziesz tu wszystko czego możesz potrzebować do stworzenia idealnego stoiska promocyjnego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *