Warsztaty świąteczne na wigilii firmowej

Zaczął się listopad a wraz z nim pierwsze jesienne przymrozki. Żeby ocieplić atmosferę, można spokojnie zacząć odliczać – coraz bliżej święta; całkiem niedługo czerwona, bogato oświetlona ciężarówka wyjedzie zza rogu, mając za kierowcę rumianego Mikołaja. Można śmiało powiedzieć, że każdy lubi ten okres w roku, rodzinny, ciepły, wesoły i nieco leniwie mijający. Jak przenieść te pozytywne emocje na grunt zawodowy? Innymi słowy: co przygotować na wigilię firmową, tak aby ten magiczny czas świąt, pozostał niezapomniany.

Firmowe spotkania świąteczne – zamykamy rok 2019

Organizacja wigilii firmowej to okazja do zwiększenia zażyłości w silnym i dobrze pracującym ze sobą zespole. Fundamentem tego wydarzenia jest podsumowanie aktywności zawodowej uczestników, wskazanie sukcesów, podkreślenie roli każdego pracownika z osobna i podziękowania za cały rok ciężkiej pracy. Ta uroczysta kolacja to jednak nie tylko event biznesowy, równoważny o ile nawet nie ważniejszy jest kontakt i budowanie relacji. Dlatego podczas wigilii firmowej 2019, chcemy naszym pracownikom zapewnić nie tylko ucztę dla podniebienia, ale też zarazić ich świątecznym nastrojem i po prostu dobrze się bawić.

Kilka pomysłów na wigilię firmową – w tym roku daj odetchnąć karpiowi

Dobre zaplecze gastronomiczne jest absolutnie konieczne dla zapewnienia solidnych podstaw do niezapomnianego wydarzenia. Dla właścicieli lokali, organizujących wigilię, to szansa do dopisania kolejnych nazwisk na listę stałych bywalców. W końcu to kolacja. Kiedy wszyscy zaspokoją pierwszy głód, laury zostaną rozdane i nadzieje na przyszłość wyrażone, pojawia się jednak doskonała okazja na prawdziwą integrację. Warsztaty świąteczne wplecione w rytm wydarzenia, pomogą zbudować atmosferę współpracy i wyładować twórczą energię. Pracownicy będą mogli odczuć dobroczynny wpływ czynności manualnych na samopoczucie. Wspólne zaplecze materiałów pozwoli też na mały powrót do przeszłości, jak za dobrych szkolnych czasów, uruchomi pracę zespołową i kreatywność. Możliwości jest dużo! Chcemy zająć pracowników na dłuższy czas? Zorganizujmy im warsztaty śnieżnej kuli. Mamy w zespole miłośników polskiej tradycji? Pokażmy im jak zrobić choineczki z naturalnych materiałów, na warsztatach osikowych. Zwyczaj wysyłania pocztówek niby zanika, ale kto by się oparł wysłania takiej własnoręcznie robionej na warsztacie kartek okolicznościowych? Co jest naprawdę obowiązkowe w każdym polskim domu podczas świąt? Tak, właśnie – choinka. Przez lata wyglądała różnie, ale czy to jodłowa podłaźniczka, czy oprószone sztucznym śniegiem dwumetrowe drzewko, obowiązkowo musi być przystrojona. Doskonale wyglądać będzie z własnoręcznie dekorowaną podczas warsztatów bombkowych bańką.

Pełną ofertę prowadzonych warsztatów towarzyszących wigiliom firmowym sprawdzą Państwo na stronie warsztatów kreatywnych ModraSova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *