Który rodzaj kalendarzy naściennych jest najbardziej użyteczny?

Dlaczego w każdym domu oraz biurze powinien pojawić się kalendarz ścienny? Bo choć nie brakuje aplikacji kalendarzowych w telefonie oraz komputerze, to najczęściej właśnie kalendarz na ścianę służy nam do tworzenia rozmaitych zapisków i notatek. Jaki kalendarz wybrać, aby był nasza praktycznym akcesorium przez cały rok kalendarzowy?

Gdzie najczęściej mocujemy kalendarz?

Jego miejsce najczęściej wyznacza lodówka w kuchni, tablica korkowa w biurze lub ściana w pomieszczeniu, w którym pracujemy. Te trzy główne centra dowodzenia kalendarza pojawiają się w naszych podsumowaniach klientów najczęściej. I pewnie nie bez powodu. To właśnie w pracy, w rozplanowywaniu codziennych obowiązków, są nam najbardziej potrzebne. W końcu to razem z kalendarzem planujemy codzienne obowiązki, spotkania z klientem oraz rozdysponowujemy swoim wolnym czasem.

Dlaczego kalendarz ścienny jest ważny?

Ponieważ pozwala zorganizować czas, który musimy poświęcić na mnóstwo większych i drobniejszych obowiązków. To też miejsce, w którym cała rodzinna może dostać szybką i czytelna informację o tym, kto i jakie obowiązki ma do wykonania. Na firmowym kalendarzu ściennym możemy rozpisać urlopy pracowników z działu oraz zamieścić zbiorową notatkę o zebraniu zespołu.

Kalendarz jest niezawodnym i ogólnodostępnym elementem wyposażenia każdej rodziny, biura oraz nas samych. Z nim czujemy, że wszystko mamy pod kontrolą.

A jaki kalendarz ścienny będzie najlepszy?

Wśród dostępnych kalendarzy np. takich jak tu: https://www.dobredrukowanie.pl/ można znaleźć produkty wielkoformatowe oraz mniejsze egzemplarze. To jaki kalendarz wybierzemy zależy od wielkości miejsca, w którym zawiśnie plansza. Do biura dobrze będzie wybierać duże kalendarze, na którym będziemy mogli wykonać mnóstwo notatek. Na domowe potrzeby sprawdzi się mniejsza plansza.

Spersonalizowany kalendarz, przygotowany na specjalne zamówienie może stać się prezentem dla klienta biznesowego, koleżanki, mamy i wręczany na niemal każdą okazję. Święta to dobry czas na tworzenie dedykowanych kalendarzy, w końcu wówczas nowy rok zbliża się wielkimi krokami.

Pamiętaj, że kalendarz biznesowy powinien mieć umieszczone widoczne logo, gdzieś powyżej wskazanych miesięcy. Za każdym razem, gdy klient będzie chciał zapisać coś na planszy, spojrzy na Twój znak rozpoznawczy. Tym samym pozostaniesz w pamięci klienta, przez cały rok! Życzymy powodzenia w tworzeniu spersonalizowanych kalendarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *