Jaki samochód można wziąć w leasing? Praktycznie każdy!

Chcesz rozwinąć swoją działalność gospodarczą i stawiasz na zakup nowych pojazdów? Być może jesteś osobą prywatną i chcesz cieszyć się nowym autem, choć nie stać Cię na natychmiastowy zakup? W obu sytuacjach możesz postawić na korzystny leasing!

Leasing powinien być pierwszym wyborem dla wszystkich osób, którym zależy na szybkim i bezpiecznym zakupie samochodu. Jest to niezwykle wygodna alternatywa dla tradycyjnego kredytu bankowego. Dzięki temu rozwiązaniu po zakończeniu trwania umowy będziesz mógł wykupić pojazd od firmy leasingowej na bardzo korzystnych warunkach. Możesz również postawić na podpisanie kolejnej umowy i cieszenie się zupełnie nowym autem.

Leasing na używamy samochód – to jest możliwe

Wiele osób obawia się, że comiesięczne raty będą dla nich zbyt uciążliwe. Okazuje się, że wcale nie musi tak być. Leasing aut używanych jest znacznie tańszą propozycją, niż tych nowych prosto z salonu. Jest to świetny wybór dla każdego, komu zależy na sprawnym samochodzie, który podniesie standard jego życia, jednak nie wpłynie negatywnie na jego domowy budżet. Możesz swobodnie zdecydować się na samochód używany w leasing. Pamiętaj jednak o tym, że w tym przypadku niezbędna może okazać się konieczność postawienia na współpracę z autoryzowanym dealerem samochodowym. W grę nie wchodzi raczej zakup od osoby prywatnej. Musi to być sprawdzony komis, który jest godny zaufania. Jest to kwestia weryfikowana przez firmy leasingowe, ponieważ w końcu to oni dokonują zakupu. Nie chcą paść ofiarą oszustwa i na przykład kupić auta, które pochodzi z nielegalnego źródła. Warto zatem porozmawiać z doradcą i ustalić tego typu kwestie już podczas pierwszego spotkania. Wtedy będziesz mógł przystąpić do poszukiwania auta swoich marzeń.

Wykup po zakończeniu umowy

Leasing samochód używany może trwać nawet kilka lat. Po zakończeniu trwania umowy będziesz mógł zdecydować się na wykup pojazdu. Wtedy staniesz się jego właścicielem. Wykupienie zawsze odbywa się na bardzo korzystnych warunkach. W firmie CLS pracuje wielu doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a także wyjaśnią wszelkie szczegóły. Przed kontaktem z doradcą możesz wejść na ich stronę, gdzie znajduje się niezwykle przydatne narzędzie, jakim jest kalkulator leasingu – https://cls.pl/kalkulator. To właśnie on umożliwi Ci wykonanie wstępnych obliczeń i przekonanie się, że leasing to naprawdę bardzo opłacalna forma finansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *